INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


BEACH GUM
BEACH GUM - ID HAIR PRODUCTS - Produktet Man- bojë

BEACH GUM
ID HAIR PRODUCTS - Produktet Man- bojë


BEACH GUM

Tags makarona fiksues
Një fiksues paste, i dedikuar për klientelë mashkull, për të përcaktuargjeth më kapriçioz. Nga flokët kaçurrel padisiplinuar thatë dhe i dehidratuar, një paste modelimit që premton qëndrueshmëri të një xhel në një formulë që i jep
vëllim, ndarja për një fund të rafinuar.
kuti : kuti .

Related

X

privacy